ساعت کاری 09:00-24:00

تهران خیابان پونک گلزار یکم

44453240

ناجیان رایانه کمک به حل سوالات رایانه ای

ناجیان رایانه ، یک مرکز شبانه روزی است که بصورت تلفنی و با بهره گیری از کارشناسان مجرب پاسخگوی سوالات رایانه ای شما در سراسر کشور می باشد. به منظور بهره گیری از خدمات ناجیان رایانه ، کافیست از سراسر کشور با شماره 9099070543 با تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

بازیابی اطلاعات از دست رفته

دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات ارزشمند خود نباشید. شرکت ناجیان رایانه دارای مجهز ترین لابراتوار جراحی هارد و بازیابی اطلاعات در کشور است که قادر است درصد بالایی از اطلاعات از دست رفته شما را بازیابی می نماید ."ناجیان رایانه کمک به حل سوالات رایانه ای"

خدمات حضوری در محل

اگر به هر دلیلی امکان رفع مشکلات شما از طریق تلفن میسر نباشد، می توانید درخواست مراجعه حضوری کارشناس داشته باشید. به درخواست شما در اسرع وقت رسیدگی شده و کارشناسان مجرب در محل شما حاضر می گردند."ناجیان رایانه کمک به حل سوالات رایانه ای"

شماره مرکز تماس : 9099070543

شماره های هوشمند : شما می توانید کلیه سوالات رایانه ای، تلفن همراه و اینترنتی خود را از کارشناسان ناجیان رایانه پرسیده و مشکلات رایانه را به کمک ما در اسرع وقت بر طرف سازید. کافیست از تلفن ثابت با شماره 9099070543 در تماس باشید."ناجیان رایانه کمک به حل سوالات رایانه ای "

طراحی سایت

امروزه در هر کسب و کاری که هستید بدون داشتن یک پایگاه اینترنتی دیده نخواهید شد. ناجیان رایانه به پشتوانه تیم مجرب برنامه نویسی و طراحی سایت خود قادر است تا این پایگاه را به بهترین و استاندارد ترین روش ممکن برای شما محیا نماید."ناجیان رایانه کمک به حل سوالات رایانه ای"

قرارداد پشتیبانی

به منظور نظارت مستمر بر عمللکرد سیستم های رایانه ای مستقر در مجموعه شما و رفع ایراد های احتمالی در اسرع وقت با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه، می توانید از راه کار های مبتنی بر قرارداد های نگهداری و پشتیبانی ناجیان رایانه بهره مند شوید."ناجیان رایانه کمک به حل سوالات رایانه ای"

تعمیرات فوق تخصصی

ناجیان رایانه با بهره گیری از مجهز ترین لابراتور های تعمیرات سخت افزار در کشور و به پشتوانه نیرو های متخصص و تحصیلکرده خود قادر به ارائه خدمات تعمیرات فوق تخصصی انواع رایانه، لپ تاپ، موبایل و تبلت است.به همین منظور جهت استفتده از این خدمات با ما در تماس باشید."ناجیان رایانه کمک به حل سوالات رایانه ای "

الان تماس بگیر 9099070543 | تا مشکلات رایانه ای تان حل شود!